Logo ECS
KOSZYK
start-images start-images start-images start-images start-images start-images start-images start-images start-images start-images start-images

Szkolenia specjalistyczne przypominające spawalnicze

Super że nas odwiedziłeś! Pamiętaj że Twój sukces zaczyna się od naszych szkoleń !

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
scroll-down-icon

Nasze zalety

iso
ris
placowka
lukasiewicz
POSIADAMY

Wpis do rejestru instytucji szkoleniowych RIS pod numerem ewidencyjnym 2.26/00008/2013
Wpis do rejestru niepublicznych placówek kształcenia ustawicznego pod numerem ewidencyjnym EK.4330.11.24
Wpis do rejestru przedsiębiorców prowadzących ośrodek szkolenia (szkolenia okresowe, kwalifikacje wstępne) pod numerem 24
System Zarządzania Jakością ISO o numerze 24/2013 zgodnie z PN-EN ISO 9001:2015-10
Akredytację Kuratora Oświaty
Akredytację Warszawskiego instytutu technologicznego Łukasiewicz

Zaufali nam

strabag remondis pkp pge delta droetker metalchem navysan
Oferujemy szkolenia
Szkolenia koparko-ładowarka
Maszyny budowlane
Spawalnicze
UDT
Szkolenia energetyczne
Energetyczne
Leśne
Szkolenia zawodowe
Zawodowe
Szkolenia ochrony roślin
Ochrony roślin

Popularne szkolenia

Kurs na Koparkoładowarkę

Kurs na koparki kl. I powyżej 25 ton

Kurs na ładowarki kl. I powyżej 20 ton

Szkolenie UDT Wózek Widłowy

Szkolenia UDT

Kurs na wózek jezdniowy specjalizowany

Szkolenie Przewóz zwierząt

Kurs ubój zwierząt

Kurs na HDS

Kurs na Harwester Leśny

11 900,00 10 500,00

Kurs Brakarski

Kurs spawania metodą MAG 135/MAG 138

Kurs spawania metodą TIG 141

POZOSTAŁE SZKOLENIA

Wyślij nam swój telefon kontaktowy a oddzwonimy do Ciebie jak najszybciej

Baza
Zgoda na przetwarzanie danych

O nas

SPECTRA Szkolenia Specjalistyczne - Doskonała Jakość i Doświadczenie od 2007 Roku

SPECTRA Szkolenia Specjalistyczne to ceniona firma szkoleniowa, która ma zaszczyt działać na rynku już od 2007 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć pozycję lidera w dziedzinie szkoleń specjalistycznych. Nasza oferta skierowana jest do osób pragnących doskonalić swoje umiejętności zawodowe i zdobywać niezbędne kwalifikacje.

Nasza Oferta Szkoleń:

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne kursy, które pozwalają rozwijać się w wielu branżach. Oferujemy m.in.:

Nasi Doświadczeni Instruktorzy

Nasze szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską. Nasi instruktorzy posiadają ogromną wiedzę praktyczną, co gwarantuje skuteczną naukę i przygotowanie kursantów do egzaminów końcowych.

Oddziały w Różnych Miastach

Jesteśmy obecni w wielu miastach, m.in. Trójmieście, Chełmie, Lublinie, Zamościu, Warszawie/Legionowie, Janowie Lubelskim, Częstochowie oraz Skarżysku-Kamiennej. Nasza rosnąca sieć oddziałów umożliwia łatwy dostęp do naszych profesjonalnych szkoleń na terenie całego kraju.

Nasze Certyfikaty i Akredytacje:

Jeśli jesteś zainteresowany profesjonalnymi szkoleniami specjalistycznymi, to SPECTRA Szkolenia Specjalistyczne są Twoim pewnym wyborem. Skontaktuj się z najbliższym oddziałem, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i zarezerwować miejsce na szkoleniu.

wa
X