22 października 2018

Makijaż permanentny -szkolenie podstawowe I stopnia

4500 PLN

Makijaż permanentny -szkolenie podstawowe I stopnia
Zapraszamy do udziału w szkoleniu organizowanym w Częstochowie w dniach 15 i 16 czerca 2019 roku. Szkolenie realizowane jest w dwóch modułach .

Szkolenie makijażu permanentnego I STOPNIA

Kurs I stopnia 4500 zł brutto

(mikropigmentacja oczu, brwi oraz ust + drobne korekty)

Makijaż permanentny stał się bardzo popularny, zapotrzebowanie na tego rodzaju zabiegi znacznie wzrasta.

Nasze profesjonalne szkolenie umożliwia  zdobycie nowego bardzo interesującego zawodu, a także daje szansę poszerzenia oferty usług w salonach kosmetycznych.
Nasze szkolenie przeprowadzane jest przy użyciu najwyższej jakości najnowocześniejszego sprzętu do mikropigmentacji oparte na inteligentnej, nowoczesnej elektromagnetycznej technologii oraz precyzyjnych akupunkturowych igłach, pozwalających na osiągniecie niesamowitych efektów.
Zapewniamy pomoc w zakupie profesjonalnego urządzenia, którego eksploatacja jest nie tylko bardzo tania (koszt igieł mniej niż 1 zł), ale na najwyższym poziomie (producent w dwuletnim czasie gwarancyjnym zapewnia urządzenie zastepcze). Ponadto uczestnicy szkolenia mają zapewniony pakiet promocyjnych cen barwników.
Nasz kurs trwa 2-3 dni, obejmuje teorię i ćwiczenia z zakresu :
doboru kolorystyki barwników oraz ich mieszanie w celu unikniecia niepożądanych odcieni kolorystycznych
geometria brwi
cechy kształtów twarzy w kontekscie geometrii i cech brwi
nauka obrysu kształtu ust, ich cieniowania oraz pełnego wypełnienia
nauka cieniowania linii rzęs
nauka oraz wykonania kresek na powiekach górnych i dolnych
nauka wykonania kresek wewnątrz powieki
nauka korekt żle wykonanych makijaży
nauka odtwarzania sutka piersi
nauka wywabiania niebieskich brwi oraz kresek
nauka wywabiania granatowych ust
nauka wywabiania czerwonych brwi
nauka maskowania plam na skórze
dobór odpowiednich barwników w celu dokonywania korekt
ćwiczenia praktyczne , oraz samodzielne wykonanie przez kursanta makijażu permanentnego na modelkachbrwi metodą cieniowania
brwi metodą włos po włosie
ust – kontur , cieniowanie , wypełnienie
kresek górnych oraz dolnych
cieniowania między rzęsami
higiena i bezpieczeństwo pracy

Do szkolenia zapewniamy fantomy imitujące ludzką skórę, usta, brwi, oraz powieki.
Po ćwiczeniach na sztucznych fantomach kursantki samodzielnie wykonują makijaże permanentne na modelkach pod okiem trenera
Zapewniamy skrypty szkoleniowe w których zawarta będzie cała wiedza teoretyczna
Gwarantujemy, iż po naszym szkoleniu będziesz w stanie samodzielnie i bezpiecznie wykonywać zabiegi.
Pracujemy na produktach i materiałach najwyższej dostępnej na rynku jakości.
W trakcie szkolenia poznasz tajemnice zastosowania kilkunastu różnego rodzaju igieł niezbędnych do wykonania profesjonalnych makijaży permanentnych, co umozliwi wykonanie zarówno makijaży tradycyjnych jak i paramedycznych. Dzięki tej wiedzy będziesz w stanie sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów.
W trakcie naszego szkolenia kładziemy bardzo duży nacisk na samodzielne ćwiczenia wykonywane przez naszych kursantów pod okiem i ścisłą kontrolą trenera.

Szkolenie z makijażu permanentnego jest prowadzane w bardzo milej i sympatycznej atmosferze co gwarantuje pełen komfort naszego kursu.

Wydajemy certyfikat ukończenia kursu w j. polskim i j. angielskim, świadectwo ukończenia MEN

DOFINANSOWANIE NA KURS MAKIJAŻU PERMANENTNEGO
Twoja kolej na dofinansowanie na kurs makijażu permanentnego! W ramach wsparcia z Funduszy Europejskich możesz otrzymać dofinansowanie szkolenia do 80%, a z Urzędu Pracy nawet do 100%!

Dofinansowanie na szkolenie z makijażu permanentnego jest w zasięgu ręki niezależnie od tego, czy jesteś właścicielką firmy, pracownikiem, czy Osobą, która planuje rozpocząć karierę linergistki.

Jak uzyskać dofinansowanie? Zostaw to nam! Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a wybierzemy odpowiedni program i w 3 dni złożymy w Twoim imieniu kompletny wniosek!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY I OTRZYMAJ DOFINANSOWANIE

WYBIERZ INDYWIDUALNE SZKOLENIE Z MAKIJAŻU PERMANENTNEGO