1 lipca 2019

Szkolenie makijażu permanentnego dwustopniowe ( I i II stopnia)

6000 PLN brutto

Szkolenie makijażu permanentnego dwustopniowe  I i II stopnia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, które pragną szybko w korzystnej cenie i czasie w pełni ukończyć szkolenie rozszerzone o II stopień.

(mikropigmentacja oczu, brwi oraz ust, korekty + doskonalenie własnego warsztatu pracy)

Makijaż permanentny stał się bardzo popularny, zapotrzebowanie na tego rodzaju zabiegi znacznie wzrasta.

Nasze profesjonalne szkolenie umożliwia zdobycie nowego bardzo interesującego zawodu, daje również szansę poszerzenia oferty usług w salonach kosmetycznych.
Nasze szkolenie przeprowadzane jest przy użyciu najwyższej jakości najnowocześniejszego sprzętu do mikropigmentacji oparte na inteligentnej, nowoczesnej elektromagnetycznej technologii oraz precyzyjnych akupunkturowych igłach, pozwalających na osiągniecie niesamowitych efektów.
Zapewniamy pomoc w zakupie profesjonalnego urządzenia (z mozliwością leasingu), którego eksploatacja jest nie tylko bardzo tania (koszt igieł mniej niż 1 zł), ale na najwyższym poziomie (producent w dwuletnim czasie gwarancyjnym zapewnia urządzenie zastepcze). Uczestnicy szkolenia mają zapewniony pakiet promocyjnych cen barwników.
Kurs makijażu permanentnego dwupanelowy I i II stopnia trwa 4 dni, obejmuje teorię i ćwiczenia z zakresu :
doboru kolorystyki barwników oraz ich mieszanie w celu unikniecia niepożądanych odcieni kolorystycznych
architektura i geometria brwi
cechy kształtów twarzy w kontekscie geometrii i cech brwi
nauka obrysu kształtu ust, ich cieniowania oraz pełnego wypełnienia
nauka cieniowania linii rzęs
nauka oraz wykonania kresek na powiekach górnych i dolnych
nauka wykonania kresek wewnątrz powieki
nauka korekt żle wykonanych makijaży
nauka odtwarzania sutka piersi
nauka wywabiania niebieskich brwi oraz kresek
nauka wywabiania granatowych ust
nauka wywabiania czerwonych brwi
nauka maskowania plam na skórze
dobór odpowiednich barwników w celu dokonywania korekt
ćwiczenia praktyczne , oraz samodzielne wykonanie przez kursanta makijażu permanentnego na modelkachbrwi metodą cieniowania
brwi metodą włos po włosie
ust – kontur , cieniowanie , wypełnienie
kresek górnych oraz dolnych
cieniowania między rzęsami
higiena i bezpieczeństwo pracy
kolorometria
przywracanie odpowiedniego koloru pigmentu w skórze,
wywabianie pigmentu
kamuflaż Ľle wykonanego makijażu permanentnego
posługiwanie się kołem chromatycznym
korekty i kiamuflaze źle wykonanych makijaży permanentnych oraz usuwanie pigmentu ze skóry
indywidualne wychwycanie i korekta błędów

Dwustopniowy kurs jest rozszerzony o tematyke kursu z zakresu makijażu permanentnemu drugiego stopnia, uzyskacie Państwo pogłębioną wiedzę na temat zaawansowanych technik z zakresu makijażu permanentnego m.in. kamuflażu czy korekty, nauczycie się wywabiania pigmentu, zdobędziecie wiedzę na temat korekty defektów makijażowych lub innych defektów skórnych, jakie poddaje się kamuflażowi, wypracujecie  Państwo swój warsztat, technikę, wypracujecie pod okiem specjalistów jakośc swojej pracy. Korzystając z naszej oferty, macie Państwo zapewnioną pełną swobodną umiejetnośc posługiwania się w mikropigmentacji sprzetem najwyzszej jakości. Dzięki nam skutecznie i niezwykle efektywnie poszerzycie swoje zawodowe horyzonty.

Do szkolenia zapewniamy fantomy imitujące ludzką skórę, usta, brwi, oraz powieki.
Po ćwiczeniach na sztucznych fantomach kursantki samodzielnie wykonują makijaże permanentne na modelkach pod okiem trenera
Zapewniamy skrypty szkoleniowe w których zawarta będzie cała wiedza teoretyczna
Gwarantujemy, iż po naszym szkoleniu będziesz w stanie samodzielnie i bezpiecznie wykonywać zabiegi.

Materiały dydaktyczne:
– Zestaw startowy Remover PML
– materiały szkoleniowe
– certyfikat w j. polskim, na życzenie w innym języku, świadectwo ukończenia MEN!

Pracujemy na produktach i materiałach najwyższej dostępnej na rynku jakości.
W trakcie szkolenia poznasz tajemnice zastosowania kilkunastu różnego rodzaju igieł niezbędnych do wykonania profesjonalnych makijaży permanentnych, co umozliwi wykonanie zarówno makijaży tradycyjnych jak i paramedycznych. Dzięki tej wiedzy będziesz w stanie sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów.
W trakcie naszego szkolenia kładziemy bardzo duży nacisk na samodzielne ćwiczenia wykonywane przez naszych kursantów pod okiem i ścisłą kontrolą trenera.

Szkolenie z makijażu permanentnego jest prowadzane w bardzo milej i sympatycznej atmosferze co gwarantuje pełen komfort naszego kursu.

Wydajemy certyfikat ukończenia kursu w j. polskim i j. angielskim, świadectwo ukończenia MEN

DOFINANSOWANIE NA KURS MAKIJAŻU PERMANENTNEGO
Twoja kolej na dofinansowanie na kurs makijażu permanentnego! W ramach wsparcia z Funduszy Europejskich możesz otrzymać dofinansowanie szkolenia do 80%, a z Urzędu Pracy nawet do 100%!

Dofinansowanie na szkolenie z makijażu permanentnego jest w zasięgu ręki niezależnie od tego, czy jesteś właścicielką firmy, pracownikiem, czy Osobą, która planuje rozpocząć karierę linergistki.

Jak uzyskać dofinansowanie? Zostaw to nam! Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a wybierzemy odpowiedni program i w 3 dni złożymy w Twoim imieniu kompletny wniosek!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY I OTRZYMAJ DOFINANSOWANIE

WYBIERZ INDYWIDUALNE SZKOLENIE Z MAKIJAŻU PERMANENTNEGO