Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Aztec Gold

Grać

Popularny automat online Aztec Gold, znany rosyjskim klientom w kasynie Beep Beep, został wydany przez firmę Megajack (Bułgaria) pod nazwą „Pyramids”. Gracz osiągnął szczyt popularności w latach 90-tych, wypuszczając innowacyjne produkty z rekordową wówczas liczbą linii - 21. W portfolio Megajacka nie ma aż tak wielu automatów, ale za to zasłużyli na miłość graczy w wersji offline i online.< /p>

Automat Aztec Gold zaprasza graczy hazardowych do rywalizacji o skarby Indian Azteków. Miłość Azteków do szlachetnego kruszcu „danego przez Słońce” znana jest od dawna. Automat Aztec Gold to wspaniały wybór dla osób kochających kulturę, przyrodę i ludzi Meksyku.

Główne cechy automatu Aztec Gold

Nie zdziw się dziesięcioma latami, które minęły od premiery automatu Aztec Gold, dodano styl jego projektu. Tło jest ciemne, w tle prezentowany jest gracz z maskami faraona i złoconymi piramidami. Pozycje bębnów zmieniają się wraz ze szczegółowymi, realistycznymi ikonami gier. Projekt tematyczny drogich znaków poświęconych zwierzętom, zbożom, dekoracjom i stylowi życia Indian i plemion.

Pole automatu do gry jest podzielone na linie środkowe i pionowe. Z boku gracz może zaznaczyć linie gry kolorem. Dzięki temu możesz szybko tworzyć zwycięskie kombinacje. Nagłośnienie Aztec Gold jest autentyczne, melodyjne i budzi skojarzenia z muzyką dętą.

Wielkość zakładu, RTP automatu Aztec Gold

Możesz aktywować automat Aztec Gold za pomocą inteligentnych monet. Grę za kredyty fanów można uruchomić wielokrotnie. Pozwoli to graczom szczegółowo poznać zasady gry na automacie, cechy trybu głównego i bonusowego.

Zakres zakładów na maszynę Pyramid wynosi od 0,01 do 0,5 kredytu. Sprzedawca twierdzi, że wskaźnik RTP wynosi 96,5%. Zmienność automatu jest średnia. Automat wspierany jest przez technologię HTML5, co pozwala na uruchomienie go zarówno w wersji mobilnej, jak i stacjonarnej.

Tabela „Sesja bezpłatna i płatna: funkcje”

Funkcje Bezkoshtovna gra Gra za zakłady
Możliwość Gra o inteligentne monety Platna gra
Tworzenie konta Nie, w trybie gościa Obov'yazkova umova
Najwyższy depozyt Nie A więc
Uruchom tryb bonusowy Dostępne Dostępne
Aktywacja rizik-gri Dostępne Dostępne
Gry Uruchom Spravzhni

 

Zasady i rozgrywka Aztec Gold

Zasady automatu są łatwe do nauczenia: wystarczy kliknąć przycisk Tabela wypłat, aby się z nimi zapoznać. W depozycie znajdziesz tabelę wypłat, informacje o schematach tworzenia zwycięskich kombinacji.

Sesja rozpoczyna się od rozpoznania dowolnej liczby aktywnych linii. Po tym, jak gracz obstawi zakłady w określonej gradacji. W dolnej części interfejsu znajdują się wskaźniki, które pozwalają określić dokładne parametry sesji. Możesz aktywować owijanie ręczne lub automatyczne. Podstawowa meta polega na utworzonych zwycięskich kombinacjach. Zapachy powstają z identycznych znaków, obracających się, zaczynając od pionu znajdującego się najbardziej na lewo, w sposób ciągły.

Pozycje złota Azteków zostały zastąpione przez Annunaki, które symbolizują smoka. Ten znak jest najdroższy. Za nim stoją dziewczynka i chłopak z plemienia Azteków, puma, ryś rudy, sokół i ropucha, pomidor i kukurydza.

.

Automat jest wypełniony wizerunkiem ptaka, który przepowiada pojawienie się feniksa w innym kolorze. Symbol pojawia się losowo na środku pola gry. Kombinacje zwiększają całkowity zakład aż do x100.

.

Piramida to dodatkowy znak Azteckiego Złota, który pojawia się także w dodatkowych sektorach. Kombinacja 3 lub więcej dzwonków uruchamia dodatkową minirundę. Pierwsza część gracza ma piramidy wykonane z brązu, złota, platyny i diamentów. Reszta, diament, otwiera wejście do skarbca.

Tam gracz może rozbić kamień i znaleźć swoją wygraną. Runda kończy się, gdy żwir złapie węża.

Zwycięska kombinacja skórek może zapewnić dostęp do gry na riziku. Jest prezentowana w formacie gry karcianej z krupierem. Przeciwnik jako pierwszy odkrywa kartę. Spośród kilku decyzji groby wybierają własną. Gdy uda się pobić wynik wielkiej gry, nagroda za nagrodę zostanie pomnożona przez dwa.

Zalety automatu do gier Pyramidi

Widzimy zalety automatu Pyramid:

  • Akceptacja rejestracji,
  • Melodyjna ścieżka dźwiękowa
  • Oryginalne parametry techniczne
  • Świetny zestaw znaków bonusowych
  • Runda bonusowa w dwóch etapach
  • Gra na rizik,
  • Wyraźny wyświetlacz RTP.
X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS