Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Book of Ra

Grać

Legendarny automat Book of Ra został doceniony przez lokalnych graczy już w 2005 roku. W wersji ukraińskiej automat nosi nazwę „Books”, ponieważ głównym elementem, wokół którego owinięte są wszystkie tytuły, jest tajemnicza tablica Boga Ra .

Automat znajduje się w menu wielu kasyn, w tym Beep Beep Casino. Kto kocha pieniądze, dlaczego automat Book of Ra jest stale dostępny w dziale z automatami z najwyższej półki. Ma stylowy wygląd, proste zasady gry i mechanikę książki.

Automat Book of Ra przedstawia fabułę podróży do Egiptu. Archeolog pragnie zdobyć cenny artefakt i w drodze do cennej księgi poszukiwacza przygód szuka rozmaitych korzyści. Automat jest idealną propozycją dla fanów kultury starożytnego Egiptu, któremu nieobce jest liczne panteon bogów.

Główne cechy automatu Book of Ra

Wygląda na to, że sama firma Novomatic wprowadziła efekty animacyjne, które przybliżyły wirtualne korzyści do rzeczywistych i są droższe. Automat Book of Ra jest jednym z pionierów w tworzeniu dowolnej możliwości wizualizacji.

Stylowy, piękny projekt tła książki opiera się na wybranej fabule i pomaga poznać kulturę i tradycje Egiptu. Tło spektakli Book of Ra wygląda na puste – pozbawione życia, pełne pomarańczowego piasku. Bębny są czarne, kontrastujące z kolorowym logo umieszczonym w pobliżu interfejsu. Oryginalne symbole wybranych symboli zmieniają się na pozycjach. Autentyczna rozpiętość dźwięku przywołuje skojarzenia z medytacyjną muzyką starożytnego Egiptu. Skórka kombinacji nagród jest podświetlona, ​​co pozwala szybko zorientować się, gdy godzina tworzenia dobiegnie końca.

Wielkość zakładu, RTP automatu Book of Ra

Uruchom automaty do gry Możesz używać inteligentnych monet bez rejestracji w kasynie. Kiedy smród się skończy, możesz zacząć od nowa, aby kontynuować sesję treningową. Poniżej znajduje się tabela przedstawiająca zalety sesji bezpłatnych i płatnych.

Gdy gracz wybiera grę płatną, konieczne jest postawienie zakładów w określonej gradacji: od 1 do 100 kredytów. Maksymalny potencjał wygranej w Book of Ra sięga x5000. Wskaźnik otrzymania wyciągów od sprzedawcy wynosi 96%.

Slot Book of Ra charakteryzuje się średnią zmiennością. Gravets może ujść na sucho wspaniałymi nagrodami podczas tworzenia zwycięskich nagród, które nie pojawiają się zbyt często.

Tabela „Sesja bezpłatna i płatna: funkcje”

Funkcje Bezkoshtovna gra Gra za zakłady
Możliwość Gra o inteligentne monety Platna gra
Utworzenie regionalnego rekordu Nie, w trybie gościa obov'yazkova umova
Wpłata depozytu Nie A więc
Uruchom tryb bonusowy Dostępne Dostępne
Aktywacja riku-igri Dostępne Dostępne
Gry Uruchom Spravzhni

Zasady i rozgrywka Book of Ra

Gracz wybiera niesparowaną liczbę linii i rozpoczyna grę w Książki. Nagrody są realizowane natychmiastowo i maksymalnie. Jeśli chcesz wybrać zakład, zobaczysz przyciski „plus” i „minus”. Owijanie bębna może odbywać się ręcznie lub automatycznie. Głównym zadaniem żwiru jest formowanie wygranych. Smród powstaje z identycznych symboli bez przerwy.

Podstawowa smycz zaczyna się od pierwszego lewego szpuli. Zwycięska kombinacja skórek może stać się motywacją do uruchomienia rizik-gri. Metoda jest prosta – łatwo określić kolor zamkniętej karty. Gracz pobiera 5 kolejnych próbek. Prawidłowa odpowiedź pozwala na wycofanie współczynnika x2, a ewentualna rezygnacja anuluje wynik.

Na pozycjach Księgi Ra zmieniają się symbole tematyczne i karciane. Portret chłopca-archeologa w pelerynie, który po trafieniu 5 elementów na linii daje maszynie stałą wygraną. Tematyczne obejmują skarabeusz, złoty posąg i maskę pośmiertną faraona. Najczęściej nominały figur od dziesiątek do asów zmieniają się na pozycjach.

Magiczna księga Ra to rozproszenie i rozproszenie z dnia na dzień. Możesz, podobnie jak Joker, dodawać sekwencje wywołań, zastępując zwykłe znaki. Gdy tylko książka zostanie wyrzucona, wypada dość szybko. Po zebraniu ponad 3 folio gracz może zasilić swoje konto bankowe aż o 800 kredytów. Ponadto, gdy dopasuje się co najmniej 3 książki, pojawia się 10 świetnych opakowań.

Przed rozpoczęciem mini-gry boki tabletu wypalają się i szybko wybierany jest znak skumulowany, który zajmuje cały pion.

Zalety automatu Book of Ra

Medium wspaniałej maszyny gral Książki:

  • Motyw Tsikavy,
  • Dopuszczalna wizualizacja
  • Mechanika „Księgi” jest znana
  • Obecność bogato funkcjonalnego symbolu
  • Okłady z dodatkowymi opcjami
  • Rizikova gra.
X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS