Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Columbus

Grać

W menu przewodowego odtwarzacza obecny jest automat Columbus z lat dziewięćdziesiątych. Ten automat jest popularny w casino Beep Beep. Podkreśla temat droższych i wygodniejszych produktów.

Wiodącym bohaterem maszyny gral jest Krzysztof Kolumb. Pod przywództwem hiszpańskiej królowej, która „sponsorowała” światowy handel, Kolumb popłynął do Indii po przyprawy. Wykorzystam maksymalnie umowę na przymocowanie posta.

Aby właściwie zorganizować statki flotylli, Izabela, królowa Hiszpanii, poświęciła swój skarb diamentów. Wśród symboli automatu Columbus znajdują się królowe, które są jednym z najcenniejszych symboli tematycznych.

Zastępując Indie, Krzysztof Kolumb, zgubiwszy kurs, wylądował na dzikich krainach Ameryki. Ten kultowy motyw rzuca światło na fabułę automatu Columbus, który melodyjnie zasługuje na codzienną historię.

Główne cechy automatu Columbus

Automaty Columbus wyróżniają się atrakcyjnym designem, niezależnie od ostatniej dekady, co cieszy fanów hazardu. Columbus jest bardziej realistyczny, z prawdziwymi efektami animacji. Tło Kolumba przedstawia widok odległych wybrzeży Ameryki.

Głowy, które są wikoryzowane, są niebiesko-czarne. Wyściółka bębnów Columbus jest biała, co optycznie ukazuje ikony gry. Symbole są jaskrawo stylizowane. Najtańsze, karciane znaki prezentowane są na motywach gotyckiego, ponurego Bliskiego Wschodu. Towarzyszący utwór melodyczny jest właściwy, zgodny z tradycyjnym stylem gri. Wszystkie sekwencje połączeń są podświetlone.

Wielkość zakładu, RTP automatu Columbus

Gravtsyu, który musi poznać funkcje automatu Columbus, bez wątpienia może grać na automacie Columbus bez żadnych kosztów, na inteligentne monety. Nie dotyczy to ryzyka finansowego i umożliwia rejestrację w kasynie bez rejestracji.

Gdy gracz wybiera grę z zakładami i prawdziwymi nagrodami, zakres możliwych zakładów waha się od 1 do 100 kredytów w grze. Potencjał nagród w automacie Columbus wynosi x5000. Wskaźnik RTP, wniosków od sprzedawcy, wynosi 97,51%.

Legendarny automat Columbus charakteryzuje się niską zmiennością. Sekwencje połączeń często pojawiają się na liniach wygrywających i przynoszą niewielkie wypłaty.

Tabela „Sesja bezpłatna i płatna: funkcje”

Funkcje Bezkoshtovna gra Gra za zakłady
Możliwość Gra o inteligentne monety Platna gra
Utworzenie regionalnego rekordu Nie, w trybie gościa Obov'yazkova umova
Wpłata depozytu Nie A więc
Uruchom tryb bonusowy Dostępne Dostępne
Aktywacja riku-igri Dostępne Dostępne
Gry Uruchom Odniesienie

 

Zasady i rozgrywka Columbus

Sesja rozpoczyna się od rozpoznania aktywnych linii, możesz wybrać dowolny numer. Następnie możesz rozpocząć obstawianie zakładów z określonego zakresu. Bębny można uruchomić ręcznie lub wybierając tryb Autoplay. Sesja dostępna dla maksymalnego zakładu.

Podstawowa meta polega na tworzeniu zwycięskich sekwencji z identycznymi ikonami. Reszta zlokalizowana jest, zaczynając od pionu nr 1 miasta, bez przerwy.

Kolumb to Joker, który zastępuje zwykłe znaki dodatkowymi sekwencjami zawołań. Statek to rzadki przedmiot, który pojawia się w środkowej fazie gry. Jeśli upuszczą 3 lub więcej scatterów, zostanie uruchomionych 10 świetnych wrapów.

W tym okresie statek z flotylli pojawia się wraz z zachodem słońca – dodatkowo dziki. Po zdobyciu dowolnej nagrody możesz uruchomić grę, aby zyskać szansę na wygraną. Zalecane jest rozpoczęcie intuicyjnej rundy, w której należy odgadnąć kolor karty - czerwony lub czarny. Jeśli intuicja gracza jest poprawna, nagrody za pozostały obrót zostaną pomnożone przez 2.

Zalety automatu Columbus

Dlaczego automaty do gry Columbus są tak popularne? Oto czynniki, które należy wziąć pod uwagę:

  • Kolorowy design
  • Zdolność Kolumba jest wielka i nie powoduje katastrofy
  • Efekty animacji
  • To historia, od której chce mi się płakać
  • Proste zasady i rozgrywka
  • Symbole specjalne
  • 10 świetnych ujęć z możliwościami Extra Wild,
  • Gra na rizik.
X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS